Kolluk Penye Ribanalı

Kolluk Penye Ribanalı

Ribanalı Kolluk – Penye Ribanalı

Kolluklar özellikle gıda üretilen ve diğer hijyen gerektiren yerlerde çalışanların kollarını gıdaya veya üzerinde çalışılan ürüne direkt olarak temasını engelleyerek çalışanların kollarındaki tüylerin ve diğer istenmeyen maddelerin (ter damlacıkları, kir vs) gıdaya veya üzerinde çalışılan ürüne karışmasını önlemiş olurlar. Tek kullanımlık olduklarından aynı zamanda hijyeniktirler. Nowoven tela kollukların değişik çeşitleri mevcut olsa da hepsinin ortak özelliği 100% polipropilen (PP) dokusuz tela kumaştan üretilmiş olmalarıdır. Bu kumaşın sahip olduğu hava geçirme özelliği sayesinde özellikle sıcak ortamlarda çalışanların kollarında terlemeye yol açmaz.

Yukarıda bahsedilen değişik çeşitlerden bir tanesi de penye ribanalı kolluklardır. Kullanılan nonwoven kumaşın kalitesi 20 g/m2 civarındadır. Standart renk beyazdır. Bu kollukların dirsek kısmında örme lastik mevcuttur, kesinlikle dar gelmez veya bol gelerek dirsekten aşağıya kaymaz. Kol ağzında ise bileği sıkmadan genişçe saran likralı penye kumaştan ribana (manşet) bulunmaktadır.

  • Boylar: Standart tek beden (dar veya kısa gelmez)
  • Paketleme: 50 Adet / Poşet, 1.000 Adet / Koli
  • Diğer: Tek kullanımlıktır, insan sağlığına ve doğaya zararsız 100% polipropilen (PP) tela kumaştan üründür, stoklarımızda her an mevcuttur, sorularınız ve detaylı fiyat listesi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.